[fusion_text]De loting van de nationale interclub en jeugd 1ste afdeling is gekend. Je kan deze in onderstaande tabel raadplegen:[/fusion_text]
Categorie | Afdeling | Dag | Thuisploeg | Ploeg | Uitploeg | Ploeg | Kapitein | Op deze dag speel je! | Uiterste speeldatum | Startuur | Aantal terreinen |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DAMES 35 | 3 | vr | GTT | A | T.C. DE NETHE | B | Charissa Wolfs | donderdag | 13/04/2018 | 19 | 4 |
DAMES 35 | 3 | vr | GTT | B | T.C. HAM | Lieve Van Diest | woensdag | 13/04/2018 | 19 | 4 | |
DAMES 35 | 3 | vr | GTT | C | T.C. DE NETHE | E | Tia Hellebaut | donderdag | 13/04/2018 | 19 | 4 |
JONGENS U11 | 3 | za | GTT | B | T.C. HAM | A | Mats Vanden Bossche | zaterdag | 14/04/2018 | 9 | 2 |
JONGENS U11 | 3 | za | GTT | D | T.C. HAM | B | Matisse Van Gelder | zaterdag | 14/04/2018 | 9 | 2 |
JONGENS U11 | 3 | za | GTT | F | GEELSE T.C. DEN BRUUL | B | Rune Camps | zaterdag | 14/04/2018 | 9 | 2 |
JONGENS U11 | 3 | za | GTT | H | GEELSE T.C. DEN BRUUL | A | Vic Mangelschots | zaterdag | 14/04/2018 | 9 | 2 |
JONGENS U15 | 4 | za | GTT | A | T.C. HEUSDEN | Rijn Mertens | zaterdag | 14/04/2018 | 9 | 2 | |
JONGENS U15 | 4 | za | GTT | B | K.T.C. MEULENBERG | Xander Willems | zaterdag | 14/04/2018 | 9 | 2 | |
MEISJES U11 | 3 | za | GTT | B | V.Z.W. TENNIS PAAL | A | Maithé Reynders | zondag | 14/04/2018 | 9 | 2 |
MEISJES U11 | 3 | za | GTT | C | T.C. LAAKDAL | A | Sterre Ooms | zondag | 14/04/2018 | 9 | 2 |
MEISJES U11 | 3 | za | GTT | D | TENNISCLUB FIELD | B | Lani Hellings | zondag | 14/04/2018 | 9 | 2 |
MEISJES U11 | 3 | za | GTT | E | T.C. DE NETHE | B | Liene Kenens | zondag | 14/04/2018 | 9 | 2 |
MEISJES U11 | 3 | za | GTT | F | T.C. HAM | B | Louise Dejonghe | zondag | 14/04/2018 | 9 | 2 |
MEISJES U13 | 4 | za | GTT | C | T.C. KOERSEL | B | Lou Van Oproy | zondag | 14/04/2018 | 9 | 2 |
MEISJES U13 | 4 | za | GTT | D | T.C. BASVELD | A | Lotte Peeters | zondag | 14/04/2018 | 11 | 2 |
MEISJES U15 | 4 | za | GTT | B | TENNISCLUB FIELD | B | Yune Aerts | zondag | 14/04/2018 | 11 | 2 |
MEISJES U15 | 4 | za | GTT | C | TENNISCLUB FIELD | A | Louise Beliën | zondag | 14/04/2018 | 11 | 2 |
U09 | 2 | za | GTT | B | T.C. TENKIE HASSELT | B | Tim Te Winkel | zaterdag | 14/04/2018 | 9 | 2 |
DUBBEL HEREN 60 | 2 | do | GTT | A | TC HECHTEL-EKSEL | Jos Huybrighs | donderdag | 19/04/2018 | 13 | 2 | |
DAMES 35 | 3 | vr | GTT | D | T.C. DE NETHE | A | Heidi Troonbeeckx | donderdag | 20/04/2018 | 19 | 4 |
DAMES 35 | 3 | vr | GTT | E | T.C. BOLDERBERG | A | Ilse Nulens | donderdag | 20/04/2018 | 19 | 4 |
HEREN 35 | 4 | vr | GTT | A | T.C. NETEVALLEI | A | Bert Valkenborgs | vrijdag | 20/04/2018 | 19 | 4 |
HEREN 35 | 4 | vr | GTT | B | T.C. BASVELD | B | Peter De Swert | vrijdag | 20/04/2018 | 19 | 4 |
HEREN 35 | 4 | vr | GTT | C | T.C. NUCLEA | B | Luc Meulemans | vrijdag | 20/04/2018 | 19 | 4 |
HEREN 35 | 5 | vr | GTT | T.C. MOL | C | Peter Breugelmans | donderdag | 20/04/2018 | 19 | 4 | |
HEREN 35 | 6 | vr | GTT | B | T.C. ZELEM | David Lenaerts | woensdag | 20/04/2018 | 19 | 4 | |
DAMES | 6 | za | GTT | A | T.C. LUMMEN | B | Lotte Karremans | Zaterdag | 21/04/2018 | 12 | 4 |
DAMES | 6 | za | GTT | B | T.C. ZELEM | B | Renke Van der Haeghen | Zaterdag | 21/04/2018 | 12 | 4 |
DAMES | 7 | za | GTT | LANDEN T.C. | Dorien Vuegen | Zaterdag | 21/04/2018 | 12 | 4 | ||
DAMES 25 | 3 | za | GTT | A | T.C. BOLDERBERG | Tamara Van Roy | Zaterdag | 21/04/2018 | 13 | 2 | |
DAMES 25 | 3 | za | GTT | C | K.T.C. MEULENBERG | A | Stephanie De Vos | Zaterdag | 21/04/2018 | 17 | 2 |
Nationale dames | zaterdag | 21/04/2018 | 14 | 2 | |||||||
Nationale dames | zaterdag | 21/04/2018 | 14 | 2 | |||||||
HEREN 45 | 3 | za | GTT | B | T.C. WIMBLEDON | B | Rudy Van der Borght | Zaterdag | 21/04/2018 | 17 | 2 |
JONGENS U11 | 3 | za | GTT | A | V.Z.W. TENNIS PAAL | A | Tuur Vanbroekhoven | zaterdag | 21/04/2018 | 9 | 2 |
JONGENS U11 | 3 | za | GTT | C | K.T.C. DIEST | A | Briek Mertens | zaterdag | 21/04/2018 | 9 | 2 |
JONGENS U11 | 3 | za | GTT | E | SPORTA HERK DE STAD T.C. | B | Cederic Oeyen | zaterdag | 21/04/2018 | 9 | 2 |
JONGENS U11 | 3 | za | GTT | G | T.C. BASVELD | B | Jarno Verwimp | zaterdag | 21/04/2018 | 9 | 2 |
JONGENS U13 | 4 | za | GTT | T.C. HAMONT | C | Fréderic Poot | zaterdag | 21/04/2018 | 9 | 2 | |
MEISJES U11 | 3 | za | GTT | A | T.C. ZELEM | A | Anke Caerts | zondag | 21/04/2018 | 9 | 2 |
MEISJES U15 | 3 | za | GTT | B | T.C. ZELEM | Britt Verheyen | zondag | 21/04/2018 | 9 | 2 | |
MEISJES U15 | 4 | za | GTT | A | KONINKLIJKE WEZEL T.C. | B | Helena Gepts | zondag | 21/04/2018 | 9 | 2 |
MEISJES U15 | 4 | za | GTT | B | KONINKLIJKE WEZEL T.C. | A | Yune Aerts | zondag | 21/04/2018 | 9 | 2 |
U15/1 | zondag | 21/04/2018 | 10 | 2 | |||||||
U09 | 2 | za | GTT | A | V.Z.W. TENNIS PAAL | Ella Gebruers | zaterdag | 21/04/2018 | 9 | 1 | |
U09 | 2 | za | GTT | C | T.C. TENKIE HASSELT | A | Juul Weyns | zaterdag | 21/04/2018 | 9 | 1 |
U09 | 2 | za | GTT | D | T.K. G.T. KEIHEUVEL | A | Lenn Thijs | zaterdag | 21/04/2018 | 10 | 1 |
U09 | 2 | za | GTT | E | GEELSE T.C. DEN BRUUL | Lotte Vandeven | zondag | 21/04/2018 | 9 | 1 | |
U09 | 3 | za | GTT | C | K.T.C. MEULENBERG | B | Babet Severyns | zondag | 21/04/2018 | 9 | 1 |
HEREN (4 SPELERS) | 6 | zo | GTT | C | T.C. KAULILLE | B | Philippe Vanbrabant | zondag | 22/04/2018 | 12 | 4 |
DUBBEL HEREN 60 | 2 | do | GTT | B | T.C. MOL | Willy Cypers | maandag | 26/04/2018 | 13 | 4 | |
DAMES 35 | 2 | vr | GTT | A | T.C. HEUSDEN | Caroline Vandermaesen | vrijdag | 27/04/2018 | 19 | 4 | |
DAMES 35 | 2 | vr | GTT | B | K.T.C. DIEST | A | Stephanie De Vos | vrijdag | 27/04/2018 | 19 | 4 |
DAMES 35 | 2 | vr | GTT | C | T.K. G.T. KEIHEUVEL | Kathleen Genoe | woensdag | 27/04/2018 | 19 | 4 | |
DAMES 45 | 2 | vr | GTT | T.C. DE NETHE | A | Ann Persoons | dinsdag | 27/04/2018 | 19 | 4 | |
HEREN 35 | 2 | vr | GTT | T.C. BASVELD | Stefaan Heylen | woensdag | 27/04/2018 | 19 | 4 | ||
HEREN 35 | 6 | vr | GTT | A | TENNISCLUB FIELD | B | Bart Volders | vrijdag | 27/04/2018 | 19 | 4 |
HEREN 60 | 2 | vr | GTT | T.C. DE NETHE | Willy Cypers | donderdag | 27/04/2018 | 13 | 4 | ||
DAMES | 6 | za | GTT | A | T.C. LANAKEN | B | Lotte Karremans | Zaterdag | 28/04/2018 | 12 | 4 |
DAMES 25 | 3 | za | GTT | A | T.C. KAULILLE | Tamara Van Roy | Zaterdag | 28/04/2018 | 12 | 4 | |
DAMES 25 | 3 | za | GTT | B | K.T.C. MEULENBERG | B | Charissa Wolfs | Zaterdag | 28/04/2018 | 13 | 4 |
DAMES 25 | 4 | za | GTT | T.C. BOEKT | Elke Huybrechts | Zaterdag | 28/04/2018 | 13 | 2 | ||
DAMES 25 | 5 | za | GTT | NEERPELTSE T.C. | B | Inge Volders | Zaterdag | 28/04/2018 | 14 | 2 | |
HEREN 45 | 3 | za | GTT | A | T.C. DE KREKEL PEER | Luc Ghoos | Zaterdag | 28/04/2018 | 16 | 2 | |
HEREN 45 | 4 | za | GTT | T.C. ZELEM | B | Willy Cypers | Zaterdag | 28/04/2018 | 17 | 2 | |
JONGENS U11 | 2 | za | GTT | T.C. TENNISDEL GENK | A | Jasper Gebruers | zaterdag | 28/04/2018 | 9 | 2 | |
JONGENS U11 | 3 | za | GTT | B | T.C. HEUSDEN | B | Mats Vanden Bossche | zaterdag | 28/04/2018 | 9 | 2 |
JONGENS U11 | 3 | za | GTT | D | M.T.C. LEOPOLDSBURG | Matisse Van Gelder | zaterdag | 28/04/2018 | 9 | 2 | |
JONGENS U11 | 3 | za | GTT | F | LOMMELSE T.C. | B | Rune Camps | zaterdag | 28/04/2018 | 10u30 | 1 |
JONGENS U11 | 3 | za | GTT | H | T.C. MOL | B | Vic Mangelschots | zaterdag | 28/04/2018 | 10u30 | 1 |
JONGENS U15 | 3 | za | GTT | T.C. WIMBLEDON | B | Senne Verwimp | zaterdag | 28/04/2018 | 9 | 2 | |
JONGENS U15 | 4 | za | GTT | A | T.C. LAAKDAL | D | Rijn Mertens | zaterdag | 28/04/2018 | 9 | 2 |
JONGENS U15 | 4 | za | GTT | B | T.C. BASVELD | Xander Willems | zaterdag | 28/04/2018 | 9 | 1 | |
jongens u15/1 | Zaterdag | 28/04/2018 | 10 | 1 | |||||||
MEISJES U11 | 3 | za | GTT | B | T.C. ZELEM | B | Maithé Reynders | zondag | 28/04/2018 | 9 | 2 |
MEISJES U13 | 4 | za | GTT | A | KONINKLIJKE WEZEL T.C. | A | Louise Vansweevelt | zondag | 28/04/2018 | 9 | 2 |
MEISJES U13 | 4 | za | GTT | B | TENNISCLUB FIELD | A | Lola Karremans | zondag | 28/04/2018 | 9 | 2 |
MEISJES U13 | 4 | za | GTT | C | V.Z.W. TENNIS PAAL | C | Lou Van Oproy | zondag | 28/04/2018 | 9 | 2 |
MEISJES U13 | 4 | za | GTT | D | K.T.C. MEULENBERG | Lotte Peeters | zondag | 28/04/2018 | 9 | 2 | |
MEISJES U15 | 2 | za | GTT | A | G.T. TESSENDERLO | C | Roos Karremans | zondag | 28/04/2018 | 9 | 2 |
MEISJES U15 | 3 | za | GTT | A | T.C. KOERSEL | Marte Verstrepen | zondag | 28/04/2018 | 11 | 2 | |
U09 | 3 | za | GTT | A | T.C. LAAKDAL | D | Korneel Boons | zaterdag | 28/04/2018 | 9 | 2 |
U09 | 3 | za | GTT | B | T.C. BASVELD | D | Sofie Maes | zaterdag | 28/04/2018 | 10 | 1 |
HEREN (4 SPELERS) | 3 | zo | GTT | B | T.C. LUMMEN | Niels Gielen | zondag | 29/04/2018 | 13 | 4 | |
HEREN (4 SPELERS) | 5 | zo | GTT | TC MAASEIK | A | Geert Vervoort | zondag | 29/04/2018 | 13 | 4 | |
HEREN (4 SPELERS) | 6 | zo | GTT | B | T.C. HAM | A | Gert Liberloo | zondag | 29/04/2018 | 15 | 2 |
nationale heren | zondag | 29/04/2018 | 11 | 3 | |||||||
HEREN (4 SPELERS) | 7 | zo | GTT | TC MAASEIK | A | Dennis Hoekx | zondag | 29/04/2018 | 15 | 2 | |
DUBBEL DAMES 50 | 1 | do | GTT | TENNISCLUB FIELD | Magda Dillen | maandag | 3/05/2018 | 13 | 4 | ||
DAMES 35 | 3 | vr | GTT | A | T.C. LAAKDAL | B | Charissa Wolfs | donderdag | 4/05/2018 | 19 | 4 |
DAMES 35 | 3 | vr | GTT | B | T.C. DE NETHE | C | Lieve Van Diest | woensdag | 4/05/2018 | 19 | 4 |
DAMES 35 | 3 | vr | GTT | C | T.C. LAAKDAL | A | Tia Hellebaut | donderdag | 4/05/2018 | 19 | 4 |
DAMES 35 | 3 | vr | GTT | E | TENNISCLUB FIELD | D | Ilse Nulens | donderdag | 4/05/2018 | 19 | 4 |
HEREN 35 | 3 | vr | GTT | T.C. MOL | B | Gerry Timmermans | vrijdag | 4/05/2018 | 19 | 4 | |
HEREN 35 | 5 | vr | GTT | T.C. DE NETHE | A | Peter Breugelmans | vrijdag | 4/05/2018 | 19 | 4 | |
HEREN 35 | 6 | vr | GTT | B | V.Z.W. TENNIS PAAL | David Lenaerts | vrijdag | 4/05/2018 | 19 | 4 | |
DAMES | 3 | za | GTT | K.T.C. DIEST | A | Leen Croes | Zaterdag | 5/05/2018 | 12 | 4 | |
DAMES | 5 | za | GTT | V.Z.W. TENNIS PAAL | B | Fien Voet | Zaterdag | 5/05/2018 | 12 | 4 | |
DAMES | 7 | za | GTT | KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT | Dorien Vuegen | Zaterdag | 5/05/2018 | 14 | 2 | ||
DAMES 25 | 2 | za | GTT | TENNISCLUB LEOPOLD 2014 | Katrijn Vanoppen | Zaterdag | 5/05/2018 | 14 | 2 | ||
nationale dames | Zaterdag | 5/05/2018 | 14 | 2 | |||||||
HEREN 45 | 3 | za | GTT | B | T.C. OP DE WAAL | Rudy Van der Borght | Zaterdag | 5/05/2018 | 18 | 4 | |
JONGENS U11 | 2 | za | GTT | K.T.C. DIEST | B | Jasper Gebruers | zaterdag | 5/05/2018 | 9 | 2 | |
JONGENS U13 | 3 | za | GTT | A | T.C. MOL | A | Vincent Roux | zaterdag | 5/05/2018 | 9 | 2 |
JONGENS U13 | 3 | za | GTT | B | T.C. BASVELD | Victor Vanwetswinkel | zaterdag | 5/05/2018 | 9 | 2 | |
u9/1 | Zaterdag | 10 | 1 | ||||||||
MEISJES U11 | 3 | za | GTT | B | K.T.C. DIEST | B | Maithé Reynders | zaterdag | 5/05/2018 | 9 | 2 |
MEISJES U11 | 3 | za | GTT | C | TENNISCLUB FIELD | A | Sterre Ooms | zaterdag | 5/05/2018 | 9 | 2 |
MEISJES U11 | 3 | za | GTT | D | T.C. HAM | A | Lani Hellings | zaterdag | 5/05/2018 | 9 | 2 |
MEISJES U11 | 3 | za | GTT | E | T.C. BOLDERBERG | Liene Kenens | zondag | 5/05/2018 | 9 | 1 | |
MEISJES U11 | 3 | za | GTT | F | TENNISCLUB FIELD | C | Louise Dejonghe | zondag | 5/05/2018 | 9 | 1 |
MEISJES U13 | 3 | za | GTT | A | T.C. WIMBLEDON | B | Nena Verlies | zondag | 5/05/2018 | 10u30 | 2 |
MEISJES U13 | 3 | za | GTT | B | SPORTA HERK DE STAD T.C. | Norah Mangelschots | zondag | 5/05/2018 | 9 | 2 | |
MEISJES U15 | 2 | za | GTT | A | TENNISCLUB FIELD | Roos Karremans | zondag | 5/05/2018 | 9 | 2 | |
MEISJES U15 | 2 | za | GTT | B | T.C. ROOSENDAEL | Fien Voet | zondag | 5/05/2018 | 9 | 2 | |
MEISJES U15 | 2 | za | GTT | C | K.T.C. DIEST | Noortje Schroven | zondag | 5/05/2018 | 9 | 2 | |
MEISJES U15 | 4 | za | GTT | B | M.T.C. LEOPOLDSBURG | Yune Aerts | zondag | 5/05/2018 | 11 | 2 | |
MEISJES U15 | 4 | za | GTT | C | T.C. BASVELD | A | Louise Beliën | zondag | 5/05/2018 | 11 | 2 |
U09 | 2 | za | GTT | A | T.C. KOERSEL | A | Ella Gebruers | zondag | 5/05/2018 | 8u45 | 2 |
U09 | 2 | za | GTT | B | SPORTA HERK DE STAD T.C. | Tim Te Winkel | zaterdag | 5/05/2018 | 9 | 1 | |
U09 | 2 | za | GTT | C | TENNISCENTRUM ALKEN | Juul Weyns | zaterdag | 5/05/2018 | 9 | 1 | |
u 9/1 | zondag | 6/05/2018 | 10 | 1 | |||||||
HEREN | 8 | zo | GTT | T.C. WIMBLEDON | A | Stein Verheyden | zondag | 6/05/2018 | 13 | 4 | |
HEREN (4 SPELERS) | 6 | zo | GTT | A | T.C. HALEN DE ZWALUW | C | Sam Mertens | zondag | 6/05/2018 | 14 | 4 |
HEREN (4 SPELERS) | 6 | zo | GTT | C | TENNISCLUB FIELD | Philippe Vanbrabant | zondag | 6/05/2018 | 14 | 4 | |
DUBBEL HEREN 60 | 2 | do | GTT | A | T.C. BERKENBOS | Jos Huybrighs | dinsdag | 10/05/2018 | 13 | 2 | |
DUBBEL HEREN 60 | 2 | do | GTT | B | T.C. BEUKENHOF | Willy Cypers | maandag | 10/05/2018 | 13 | 2 | |
DAMES 35 | 2 | vr | GTT | A | GEELSE T.C. DEN BRUUL | Caroline Vandermaesen | vrijdag | 11/05/2018 | 19 | 4 | |
DAMES 35 | 3 | vr | GTT | D | T.C. MOL | Heidi Troonbeeckx | donderdag | 11/05/2018 | 19 | 4 | |
DAMES 45 | 2 | vr | GTT | K.T.C. DIEST | B | Ann Persoons | dinsdag | 11/05/2018 | 19 | 4 | |
HEREN 35 | 2 | vr | GTT | T.C. LAAKDAL | Stefaan Heylen | woensdag | 11/05/2018 | 19 | 4 | ||
HEREN 35 | 4 | vr | GTT | A | T.C. DE NETHE | Bert Valkenborgs | vrijdag | 11/05/2018 | 19 | 4 | |
HEREN 35 | 4 | vr | GTT | B | T.C. LAAKDAL | A | Peter De Swert | vrijdag | 11/05/2018 | 19 | 4 |
HEREN 35 | 4 | vr | GTT | C | T.C. BOEKT | Luc Meulemans | woensdag | 11/05/2018 | 19 | 4 | |
HEREN 35 | 6 | vr | GTT | A | M.T.C. LEOPOLDSBURG | Bart Volders | donderdag | 11/05/2018 | 19 | 4 | |
DAMES | 6 | za | GTT | A | T.C. LAAKDAL | A | Lotte Karremans | Zaterdag | 12/05/2018 | 12 | 4 |
DAMES | 6 | za | GTT | B | KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT | Renke Van der Haeghen | Zaterdag | 12/05/2018 | 12 | 4 | |
DAMES 25 | 3 | za | GTT | A | TENNISCLUB FIELD | Tamara Van Roy | Zaterdag | 12/05/2018 | 13 | 2 | |
DAMES 25 | 3 | za | GTT | C | T.C. NUCLEA | Stephanie De Vos | Zaterdag | 12/05/2018 | 14 | 2 | |
DAMES 25 | 5 | za | GTT | TENNISCLUB FIELD | Inge Volders | Zaterdag | 12/05/2018 | 14 | 2 | ||
nationale dames | Zaterdag | 14 | 2 | ||||||||
HEREN 45 | 2 | za | GTT | GEELSE T.C. DEN BRUUL | Marc Spiessens | Zaterdag | 12/05/2018 | 18 | 2 | ||
HEREN 45 | 3 | za | GTT | B | K. TONGERSE T.C. | Rudy Van der Borght | Zaterdag | 12/05/2018 | 18 | 2 | |
JONGENS U11 | 3 | za | GTT | A | KTC BERINGEN | Tuur Vanbroekhoven | zaterdag | 12/05/2018 | 10u30 | 2 | |
JONGENS U11 | 3 | za | GTT | C | T.C. ZELEM | Briek Mertens | zaterdag | 12/05/2018 | 9 | 2 | |
JONGENS U11 | 3 | za | GTT | E | T.C. KOERSEL | Cederic Oeyen | zaterdag | 12/05/2018 | 9 | 2 | |
JONGENS U11 | 3 | za | GTT | G | T.C. BOLDERBERG | Jarno Verwimp | zaterdag | 12/05/2018 | 9 | 2 | |
JONGENS U13 | 4 | za | GTT | GEELSE T.C. DEN BRUUL | B | Fréderic Poot | zaterdag | 12/05/2018 | 9 | 2 | |
JONGENS U15 | 2 | za | GTT | GEELSE T.C. DEN BRUUL | Arnaud Vangenechten | zaterdag | 12/05/2018 | 9 | 2 | ||
JONGENS U15 | 3 | za | GTT | T.C. LAAKDAL | Senne Verwimp | zaterdag | 12/05/2018 | 9 | 2 | ||
MEISJES U11 | 2 | za | GTT | A | T.C. HEUSDEN | Sam Peeters | zondag | 12/05/2018 | 9 | 2 | |
MEISJES U11 | 2 | za | GTT | B | T.K. G.T. KEIHEUVEL | Celine Weynen | zondag | 12/05/2018 | 9 | 2 | |
MEISJES U11 | 3 | za | GTT | A | T.C. LUMMEN | A | Anke Caerts | zondag | 12/05/2018 | 9 | 2 |
MEISJES U13 | 4 | za | GTT | A | T.C. HAM | A | Louise Vansweevelt | zondag | 12/05/2018 | 9 | 2 |
MEISJES U13 | 4 | za | GTT | B | KONINKLIJKE WEZEL T.C. | C | Lola Karremans | zondag | 12/05/2018 | 9 | 2 |
MEISJES U15 | 3 | za | GTT | B | GEELSE T.C. DEN BRUUL | Britt Verheyen | zondag | 12/05/2018 | 8u45 | 2 | |
MEISJES U15 | 4 | za | GTT | A | T.C. LAAKDAL | A | Helena Gepts | zondag | 12/05/2018 | 8u45 | 2 |
u15/1 | zondag | 13/05/2018 | 10 | 1 | |||||||
U09 | 2 | za | GTT | D | T.C. BASVELD | Lenn Thijs | zaterdag | 12/05/2018 | 9 | 1 | |
U09 | 2 | za | GTT | E | T.K. G.T. KEIHEUVEL | B | Lotte Vandeven | zaterdag | 12/05/2018 | 9 | 1 |
U09 | 3 | za | GTT | A | T.C. BASVELD | B | Korneel Boons | zaterdag | 12/05/2018 | 10 | 1 |
U09 | 3 | za | GTT | B | T.C. LAAKDAL | C | Sofie Maes | zaterdag | 12/05/2018 | 11 | 1 |
U09 | 3 | za | GTT | C | T.K. G.T. KEIHEUVEL | A | Babet Severyns | zondag | 12/05/2018 | 9 | 2 |
nationale heren | zondag | 13/05/2018 | 11 | 3 | |||||||
HEREN | 2 | zo | GTT | TENNISCENTRUM ALKEN | Arthur Verhaegen | zondag | 13/05/2018 | 13 | 3 | ||
HEREN (4 SPELERS) | 3 | zo | GTT | A | T.C. HAMONT | Bart Thys | zondag | 13/05/2018 | 13 | 2 | |
HEREN (4 SPELERS) | 3 | zo | GTT | B | TC MAASEIK | B | Niels Gielen | zondag | 13/05/2018 | 15 | 2 |
HEREN (4 SPELERS) | 5 | zo | GTT | VZW TENNISCLUB SOETEBEEK | Geert Vervoort | zondag | 13/05/2018 | 15 | 2 | ||
DAMES 35 | 2 | vr | GTT | B | T.C. ROOSENDAEL | Stephanie De Vos | vrijdag | 18/05/2018 | 19 | 4 | |
DAMES 35 | 2 | vr | GTT | C | T.C. BASVELD | B | Kathleen Genoe | woensdag | 18/05/2018 | 19 | 4 |
DAMES 45 | 2 | vr | GTT | LOMMELSE T.C. | A | Ann Persoons | dinsdag | 18/05/2018 | 19 | 4 | |
HEREN 35 | 3 | vr | GTT | T.C. NETEVALLEI | Gerry Timmermans | vrijdag | 18/05/2018 | 19 | 4 | ||
HEREN 60 | 2 | vr | GTT | GEELSE T.C. DEN BRUUL | Willy Cypers | donderdag | 18/05/2018 | 19 | 4 | ||
DAMES | 3 | za | GTT | LOMMELSE T.C. | Leen Croes | Zaterdag | 19/05/2018 | 11 | 4 | ||
DAMES | 5 | za | GTT | T.C. KOERSEL | Fien Voet | Zaterdag | 19/05/2018 | 11 | 4 | ||
DAMES 25 | 2 | za | GTT | TENNIS CLUB DILSEN | Katrijn Vanoppen | Zaterdag | 19/05/2018 | 12 | 4 | ||
DAMES 25 | 3 | za | GTT | B | KON. METALLIC T.C. | Charissa Wolfs | Zaterdag | 19/05/2018 | 13 | 2 | |
DAMES 25 | 4 | za | GTT | T.C. DE BORN | A | Elke Huybrechts | Zaterdag | 19/05/2018 | 15 | 2 | |
nationale dames | Zaterdag | 14 | 2 | ||||||||
HEREN 45 | 3 | za | GTT | A | NEERPELTSE T.C. | Luc Ghoos | Zaterdag | 19/05/2018 | 18 | 2 | |
HEREN 45 | 4 | za | GTT | T.C. NUCLEA | Willy Cypers | Zaterdag | 19/05/2018 | 18 | 2 | ||
JONGENS U11 | 2 | za | GTT | T.C. ZELEM | A | Jasper Gebruers | zaterdag | 19/05/2018 | 9 | 2 | |
JONGENS U13 | 3 | za | GTT | B | K.T.C. DIEST | A | Victor Vanwetswinkel | zaterdag | 19/05/2018 | 9 | 2 |
JONGENS U15 | 2 | za | GTT | T.C. DE KREKEL PEER | Arnaud Vangenechten | zaterdag | 19/05/2018 | 9 | 2 | ||
MEISJES U13 | 3 | za | GTT | A | T.C. DE KREKEL PEER | Nena Verlies | zondag | 19/05/2018 | 9 | 2 | |
MEISJES U15 | 3 | za | GTT | A | T.C. HEUSDEN | B | Marte Verstrepen | zondag | 19/05/2018 | 9 | 2 |
HEREN | 8 | zo | GTT | NEERPELTSE T.C. | Stein Verheyden | zondag | 20/05/2018 | 9 | 4 | ||
HEREN (4 SPELERS) | 3 | zo | GTT | B | RUNKSTER T.C. | Niels Gielen | zondag | 20/05/2018 | 9 | 4 | |
u 9/1 | zondag | 20/05/2018 | 10 | 2 | |||||||
HEREN (4 SPELERS) | 6 | zo | GTT | A | T.C. DE NETHE | C | Sam Mertens | zondag | 20/05/2018 | 13 | 4 |
HEREN (4 SPELERS) | 6 | zo | GTT | B | K.T.C. MEULENBERG | A | Gert Liberloo | zondag | 20/05/2018 | 14 | 4 |
HEREN (4 SPELERS) | 7 | zo | GTT | VZW TENNISCLUB SOETEBEEK | Dennis Hoekx | zondag | 20/05/2018 | 14 | 4 | ||
DUBBEL DAMES 50 | 1 | do | GTT | T.C. HAM | Magda Dillen | maandag | 24/05/2018 | 13 | 2 | ||
HEREN 45 | 2 | za | GTT | T.C. WIMBLEDON | Marc Spiessens | Zaterdag | 26/05/2018 | 13 | 4 | ||
JONGENS U13 | 3 | za | GTT | A | KONINKLIJKE WEZEL T.C. | Vincent Roux | zaterdag | 26/05/2018 | 9 | 2 | |
MEISJES U11 | 2 | za | GTT | B | V.Z.W. TENNIS PAAL | Celine Weynen | zondag | 26/05/2018 | 9 | 2 | |
MEISJES U15 | 2 | za | GTT | B | T.C. HAMONT | Fien Voet | zondag | 26/05/2018 | 9 | 2 | |
HEREN | 2 | zo | GTT | T.C. TENNISDEL GENK | Arthur Verhaegen | zondag | 27/05/2018 | 11 | 6 | ||
HEREN (4 SPELERS) | 3 | zo | GTT | A | T.C. TENKIE HASSELT | Bart Thys | zondag | 27/05/2018 | 9 | 4 | |
HEREN 65 | 2 | vr | GTT | T.C. LANAKEN | Louis Marien | dinsdag | 1/06/2018 | 13 | 4 | ||
MEISJES U11 | 2 | za | GTT | A | T.C. KOERSEL | Sam Peeters | zondag | 2/06/2018 | 9 | 5 | |
HEREN (4 SPELERS) | 1 | zo | GTT | SPORTA HERK DE STAD T.C. | David Sannen | zondag | 3/06/2018 | 9 | 4 | ||
HEREN (4 SPELERS) | 1 | zo | GTT | T.C. DE BONEPUT | David Sannen | zondag | 24/06/2018 | 9 | 4 |